• Autorka
  Poznajmy się!


  Fotografia zawładnęła moim sercem wraz z pierwszym kliknięciem migawki aparatu. Od tamtego czasu inaczej patrzę na świat, stałam się obserwatorką - widzę światło, cienie, tętniące życiem barwy, kadry i ułamki sekund.  To wszystko składa się na piękno i wyjątkowość tej dziedziny sztuki - za to ją kocham. Tutaj możesz spojrzeć na świat moimi oczyma.
  Jestem miłośniczką natury, co z resztą często widać w moich fotografiach. Pochodzę z Bielska-Białej, miasta leżącego u stóp Beskidów. Uwielbiam pracę w plenerze - góry, lasy, łąki, rzeki - są dla mnie najpiękniejszym płótnem, w którym mogę osadzić portret człowieka, a wschody i zachody słońca są dla mnie jak farby dla malarza, którymi nadaje barwy swoim dziełom. Lubię drewno, stare przedmioty, kwiaty, wianki, folklor, rowery, wiklinę, koty, słodkości i dobrą kawę. Jeżeli Ty również - z pewnością znajdziemy wspólny język!
  Uwielbiam zwierzęta. Myślę, że zamiłowanie do czworonogów mogę postawić na równi z pasją fotograficzną. Aktualnie pod naszym dachem mieszka kot Wafel, ale mam nadzieję, że kiedyś ponownie stanę się właścicielką psiaka! W wolnych chwilach staram się uciekać w góry wraz z najdroższą mojemu sercu osobą - moim mężem. W wędrowaniu znajduję wytchnienie, oczyszczam swój umysł, jestem tam gdzie kocham być. 


  Od lipca 2018 roku zostaliśmy rodzicami. Nasz synek kompletnie zawładnął naszym życiem i odmienił nas jako ludzi, przetasował priorytety, stał się centrum wszechświata i serca. Przy tym maleństwie każdego dnia uczymy się życia na nowo. Myślę, że także dzięki niemu zaczęłam bardziej odnajdywać się w fotografii rodzinnej i dziecięcej. Od paru lat próbuję także swoich sił w fotografii ślubnej, którą pokochałam za czar emocji, zabawy, uśmiechów i spontaniczności. 
  Jeżeli podobają Ci się moje prace, zachęcam do kontaktu.
  Z miłą chęcią zatrzymam w kadrze ważne dla Ciebie chwile i emocje.

  ADRES

  43-386 Grodziec/Bielsko-Biała, woj. Śląskie, pracuję na terenie całej Polski

  EMAIL

  fotochrapkiewicz@gmail.com

  TELEFON

  +731131761