oferta

  SESJE RODZINNE I DZIECIĘCE


  W fotografii rodzinnej staram się pokazać miłość i szczere emocje jakie dzielicie ze swoimi najbliższymi. A wszystko to w otoczeniu matki natury! Możemy pójść razem na łąkę, do lasu czy w góry...wszędzie tam, gdzie chcecie być ze swoimi pociechami i uwiecznić ten radosny czas razem. Sesja taka zwykle składa się z kilku zdjęć portretowych dziecka, portretów rodzinnych oraz kadrów lifestylowych podczas wspólnej zabawy.

  umów się na sesję  HISTORIE MIŁOSNE

  Uwielbiam fotografować pary... opowiadać Waszą historię zamkniętą w kadrach. Uwieczniać spojrzenia, dotyk i uśmiech. Miłość unoszącą się między dwojgiem ludzi. Każdy powód jest dobry aby stanąć wspólnie przed obiektywem...czy to ma być rocznica, uwiecznienie zaręczyn, sesja narzeczeńska? Zdjęcia będą piękną pamiątką dla Was!

  umów się na sesję  DOMOWA SESJA LIFESTYLOWA  Domowe sesje lifestylowe to świetna alternatywa dla osób, które chciałyby zatrzymać w kadrach swoją codzienność. Jesteście w swojej bezpiecznej przestrzeni, możecie czuć się sobą. To dobry pomysł na uwiecznienie pierwszych tygodni życia Waszego dzieciątka po powrocie  ze szpitala - maluszek czuje się bezpiecznie, nie musi być nigdzie transportowany i układany w niewygodne pozy. Jesteście Tylko Wy. Sesja lifestyle to krótka opowieść o Was zatrzymana w kadrach - wspólnej zabawy, odpoczynku przy herbacie, zabawy ze zwierzakami.


  SESJE PORTRETOWE


  Chętnie wykonam dla Ciebie lub Twoich bliskich sesję portretową. Zdjęcia z takiej sesji mogą być po prostu pamiątką cieszącą oko albo zostać wykorzystane w celach biznesowych - np. na stronach internetowych. A może chcesz sprawić prezent swojemu partnerowi ofiarując mu album ze swoimi zdjęciami z kobiecej sesji buduarowej? Postaram się ukazać w kadrach Ciebie w najpiękniejszej odsłonie!

  umów się na sesję  VOUCHERY


  A może chcecie ofiarować komuś bliskiemu sesję zdjęciową w prezencie? Myślę, że tego typu prezent zawsze będzie mile odebrany, w końcu sesja zdjęciowa to nie kolejna para butów czy bielizny, a pamiątka na całe życie. Kupując u mnie bon upominkowy opłacacie z góry sesję zdjęciową, na którą osoba obdarowana może się zgłosić do roku czasu od zakupu vouchera. Może to być dowolny rodzaj sesji: rodzinna, noworodkowa, ciążowa, narzeczeńska, portretowa czy buduarowa. Moje zaproszenia są drukowane na świetnej jakości papierze, pokrytym przyjemnym w dodyku laminatem. Sprawdźcie sami!  FOTOGRAFIA ŚLUBNA  Od niedawna fotografia ślubna zawładnęła moim sercem. Wprost uwielbiam te godziny spędzone z Wami, obserwację szczęścia Waszego i Waszych bliskich, wibrujące emocje i wszechobecną radość. Chętnie opowiem bajkę z Wami w roli głównej. W cenie pakietów ślubnych jest sesja narzeczeńska, dzięki której możemy się lepiej poznać, a Wy możecie obyć się z aparatem fotograficznym. Więc jak? Kiedy się widzimy?

  Opinie oraz orientacyjny cennik i zakres usługi znajdziecie na portalu WESELE Z KLASĄ

  DODATKOWE INFORMACJE:

  • nie oddaję zdjęć, które nie zostały poddane mojej autorskiej obróbce
  • najpóźniej w dniu sesji pobieram zaliczkę w wysokości 100zł, reszta płatna po dokonaniu wyboru zdjęć z wirtualnej galerii
  • istnieje możliwość domówienia dodatkowych odbitek, albumów i fotoksiążek
  • dysponuję "mobilną szafą", w której znajdują się sukienki do sesji kobiecych i ciążowych, które można wypożyczyć nieodpłatnie na czas sesji.
  • każdy rodzaj sesji można wykupić w formie bonu podarunkowego z czasem realizacji do roku czasu.
  • czas oczekiwania na gotowe zdjęcia to około 7-14 dni